Ubytování Harrachov - apartmány Hřebenka

Vážení hosté, 

vítáme vás na stránkách pensionu Hřebenka, který nabízí báječné ubytování v Harrachově. Navštivte nás a Harrachov, nejznámější turistické a sportovní středisko západních Krkonoš.

Hledáte ubytování v Harrachově?

Náš penzion Vám nabídne přátelské prostředí a apartmány s kvalitním zázemím nedaleko centra Harrachova. Naše harrachovské ubytování Vám pomůže zapomenout na své všední starosti a dovolí Vám relaxovat v příjemném prostředí našeho pensionu. Apartmány Hřebenka jsou ideálním místem pro Vaši aktivní dovolenou v Harrachově a jeho krásném okolí.

Pro vaše pohodlí nabízíme celkem 33 lůžek v komfortních apartmánech i prakticky zařízených pokojích. Pro vaši relaxaci je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén.

Harrachovské ubytování pro rodiny s dětmi:

Velkou pozornost věnujeme rodinám s dětmi. Samozřejmostí jsou dětské postýlky, vaničky, nočníky a  přebalovací pulty. K dispozici je také dětský koutek velmi oblíbený i při oslavách svátků a narozenin našich malých hostů. V létě můžete využít velkou zahradu s ohništěm nebo si zahrát badminton a pétanque. Vaše děti jistě uvítají skluzavku a houpačky. V zimě můžou ti nejmenší lyžovat nebo sáňkovat hned vedle domu.

....a možná je navštíví i Krakonoš!

Věříme, že zde naleznete všechny potřebné informace týkající se ubytování v Harrachově.

Budeme rádi, pokud dny vaší dovolené strávíte v našich apartmánech Hřebenka.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.

Cyklisté jsou u nás vítáni

Pokud chcete s partou přátel uspořádat letní cyklistický pobyt, náš Chalet Hřebenka je pro vás ideální! Úschovna kol přímo v domě, začátek cyklistických tras v těsné blízkosti, lanovka na Černou horu přepravuje i kola a cyklobus jezdí již od konce května (zastávka 2min od domu, další info Zde). A to nejdůležitější: po náročném sportovním dni můžete zrelaxovat v našem bazénu!

Pro malé skorocyklisty nabízíme možnost zapůjčení kvalitního a bezpečného PŘÍVĚSNÉHO VOZÍKU Croozer s odpružením! Více informací v ceníku ZDE

Vozík je možné po jednoduché úpravě použít i jako náhrada kočárku pro jizdu v terénu.