CHALET HŘEBENKA HARRACHOV

u nás se budete cítit jako doma

Ubytování pro rodiny s dětmi. Velkou pozornost věnujeme rodinám s dětmi. Samozřejmostí jsou dětské postýlky, vaničky, nočníky a přebalovací pulty. K dispozici je také dětský koutek velmi oblíbený i při oslavách svátků a narozenin našich malých hostů. V létě můžete využít velkou zahradu s ohništěm nebo si zahrát badminton a pétanque. Vaše děti jistě uvítají skluzavku a houpačky. V zimě můžou ti nejmenší lyžovat nebo sáňkovat hned vedle domu.

Jsme vybaveni pro rodiny s dětmi - k bezplatnému zapůjčení máme dětské postýlky, podložky na přebalování, jídelní židličky, vaničky, stupínky k umyvadlu, boby, plastové sáně a "ježdíky". Ubytování Harrachov u sjezdovky - lyžařský areál je vzdálen 700 metrů, v případě dobrých sněhových podmínek lze dojet k lanovkce na lyžích. 300 metrů od domu je oblíbený areál Zákoutí s lyžařskou šklolou pro nejmenší.

Levné ubytování pro rodiny s dětmi. V prostorných, pohodlně a moderně vybavených apartmánech a pokojích najdete ideální zázemí pro Vaši rodinnou dovolenou.  Všechny apartmány i pokoje mají k dispozici prostorný balkon či společnou terasu.

Pro apartmány A, B, C a E je v přízemí domu společenská místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou, velkým jídelním stolem, dětským koutkem a sezením s TV. Pro apartmán D a pokoje je v suterénu domu velká jídelna s dětským koutkem a plně vybavená kuchyně. Během vaření mají vaše děti možnost se zabavit v dětském koutku, který je součástí společenské místnosti;

Těšíme se na Vaši návštěvu

Chalet Hřebenka, 512 46 Harrachov 246

GPS: 50.083946, 14.424548