CHALET HREBENKA HARRACHOV
MAKE YOURSELF AT HOME

Witamy Państwa na stronach pensjonatu Hrebenka, oferującego wspaniałą bazę noclegową w Harrachovie. Odwiedźcie nas i Harrachov, najbardziej znane centrum sportowe i turystyczne zachodnich Karkonoszy.

Nasz pensjonat oferuje Państwu przyjazną atmosferę i apartamenty z doskonałym zapleczem niedaleko centrum Harrachova. Dysponujemy łącznie 38 miejscami noclegowymi w komfortowych apartamentach i praktycznie urządzonych pokojach. Abyście mogli Państwo zrelaksować się jest u nas wewnętrzny ogrzewany basen. Cały dom stanowi strefę dla niepalących, nie przyjmujemy zwierząt domowych

przestronne apartamenty i pokoje

wellness a......         ......skvělé zázemí

Bazén a wellness

Vnitřní vyhřívaný bazén s protiproudem a výhledem na skokanské můstky, odpočívárna, eliptický trenažér, rotoped - vše zahrnuto v ceně, případně za mírný poplatek. V provozu celoročně, dovádění povoleno.

Společné prostory

Všem hostům je k dispozici samostatný obývací prostor a prostorná a plně vybavená kuchyně s jídelnou, kterou ze využít pro příjemné večerní posezení.

Ubytování s dětmi

Velkou pozornost věnujeme rodinám s dětmi. Samozřejmostí jsou dětské postýlky, vaničky, nočníky a přebalovací pulty. K dispozici je také dětský koutek velmi oblíbený i při oslavách svátků a narozenin našich malých hostů. 

Terasa a zahrada

Terasa, velká zahrada, k dispozici máme gril i venkovní ohniště. Nebo raději badminton, pétanque, skluzavka a houpačky? V létě žádný problém. A v zimě můžou ti nejmenší lyžovat nebo sáňkovat hned u domu. 

Příjezd a parkování

Parkování zdarma na vlastním parkovišti přímo před domem s kapacitou 10 míst, pravidelný úklid sněhu v zimní sezóně. Příjezd je i v zimních měsících bezproblémový.

Káva pro naše hosty

Máte možnost ochutnat několik druhů kávy z originálního systému Tchibo Cafissimo. Dopřejte si výtečné espresso nebo caffe crema! Kapsle Vám rádi nabídneme při příjezdu. 

We look forward to your visit

Chalet Hrebenka, 512 46 Harrachov 246
GPS: 50.083946, 14.424548